ترمز sew


رویال صنعت زینلی تأمین کننده ترمز sew در تهران میباشد.
صنعت ترمز برادران زینلی
09125255709
021-66817200


خرید ترمز مغناطیسی- ترمز الکتروموتور  بدون واسطه از کارخانهبه‌ طور طبیعی اگر ترمز الکتروموتور  بار از روی الکتروموتور برداشته‌شده و اتصال منبع تغذیه قطع شود، پس از مدتی از سرعتش کاسته شده و متوقف خواهد شد؛ اما گاهی شرایطی حین کار پیش می‌آید که نیاز است تا کارکرد الکتروموتور بلافاصله و در کوتاه‌ترین زمان ممکن متوقف شود. شرایطی که ممکن است منجر به آسیب رساندن به خود الکتروموتور، سایر تجهیزات یا حتی تهدید جان و سلامت انسان‌ها شود. بنابراین بسیار واضح است که توقف سریع بسیار ضروری‌تر از راه‌اندازی سریع آن است. تأخیر در راه‌اندازی موتور فقط باعث بیکار ماندن ماشین‌آلات می‌شودترمز الکتروموتور قطعه ای مکانیکی است که در قسمت پشت الکتروموتور قرار گرفته و وظیفه آن توقف حرکت شفت موتور به هنگام قطع شدن جریان برق است. هایپر صنعت فامکو با داشتن کارگاه مجهز و نیرویی خبره، قادر به تامین ترمز برای الکتروموتورهای صنعتی با هر توان و نصب ترمز روی الکتروموتور می باشد. انواع ترمز الکتروموتور در دو دسته کلی زیر ارائه می شوند:
  • ترمز DC الکتروموتور

  • ترمز AC الکتروموتورسه نوع از متداول‌ترین نوع این ترمز‌ها عبارت‌اند از: ترمز‌های DC، ترمز‌های ۳ فاز و ترمز‌های برقی/پیوندی AC تک فاز:ترمز‌های DCترمز‌های DC نمونه‌ای از ترمز‌های الکترومغناطیسی آزادشده با فنر هستند. این ترمز‌ها از فنر‌ها برای فشار دادن صفحه آرمیچر به توپی ترمز استفاده می‌کنند. دیسک اصطکاک (که بین صفحه آرمیچر و صفحه نصب قرار دارد) فشرده می‌شود تا گشتاور توقف ایجاد شود.دیسک اصطکاک آزاد است تا با توپی بچرخد. زمانی که سیم‌پیچ، صفحه آرمیچر را دوباره به آهنربا جذب می‌کند، باعث می‌شود هنگام قطع برق، گشتاور اعمال ‌شود. ترمز‌های DC به‌دلیل عدم نیاز به تعمیر و نگهداری زیاد و داشتن تنظیمات کمتر، نسبت به انواع دیگر ترمز‌ها، شناخته‌شده‌تر هستند. این ترمزها همچنین گشتاور قابل تنظیمی را ارائه می‌دهند.ترمز ۳ فازترمز‌های سه فاز، که به‌عنوان ترمز‌های القایی فاز نیز شناخته می‌شوند، نمونه دیگری از انواع ترمز‌ الکتروموتور هستند که با فنر فعال‌شده و به‌صورت الکترومغناطیسی آزاد می‌شوند. این ترمز‌های موتور القایی مشابه ترمز‌های DC عمل می‌کنند، زیرا یک فنر صفحه آرمیچر را روی هاب ترمز فشار می‌دهند. تفاوت آن‌ها این است که به‌جای استفاده از آهنربا، از سیم‌پیچ‌های الکتریکی برای تولید میدان الکترومغناطیسی برای عقب کشیدن آرمیچر استفاده می‌شود.ترمز‌ برقی / پیوندی تک فاز ACترمزهای برقی / پیوندی تک فاز AC کمی متفاوت از ترمز‌های DC و ترمز‌های ۳ فاز طراحی شده‌اند. برای اینکه موتور بتواند آزادانه بچرخد، سلونوئید یا بوبین خطی، یک اتصال مکانیکی را می‌کشد تا دو فنر فشار را آزاد کرده و سپس صفحه فشار را بالا می‌کشد. هنگامی که صفحه فشار به سمت بالا کشیده می‌شود، دیسک اصطکاک آزادانه با توپی می‌چرخد.انواع ترمز موتور DC شامل موارد زیر هستند:
  • ترمز DC الکرتوموتور دینامیکی

  • ترمز DC الکرتوموتور برقی (ترمز الکتروموتور جریان معکوس)

  • ترمز DC الکرتوموتور احیا کنندهترمز دینامیک یا جریان مستقیمدر انواع موتورهای شنت DC، آرمیچر از منبع تغذیه جدا شده و یک رئوستات (مقاومت متغیر) در سراسر آن وصل می شود. سیم پیچ میدان از طریق منبع تغذیه متصل است. بدیهی است که آرمیچر توسط اینرسی هدایت می شود و از این رو موتور شروع به کار می کند. اثر ترمز با تغییر مقاومت متصل در سراسر آرمیچر کنترل می شودترمز الکتروموتورتولید ترمز الکتروموتورترمز الکتروموتور صنعتیترمز الکتروموتور  گیربکسترمز الکتروموتور  الکتروموتورترمز الکتروموتور  SEWترمز الکتروموتور مغناظیسی 


 


و همچنین از محصولات و خدمات ارائه شده این مجموعه میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:


 
ترمز sew
خرید ترمز sew
فروش ترمز sew
قیمت ترمز sew
نمایندگی ترمز sew
نماینده فروش ترمز sew


 


لطفا

پیش از اقدام به هرگونه خرید و یا انعقاد قرارداد با مشاورین ما تبادل نظر

نموده و ضمن اطلاع از توانمندی های ما از قیمت های رقابتی ما نیز مطلع

شوید.